HAKKIMIZDA

Tercüme ve çeviri sektöründe dürüstlüğümüzle yola çıkarak ETİK kelimesini ilke edinmiş olan firmamız, Türkiye'nin ve Dünyanın her köşesine telefon, internet ve kargo yolu ile hizmet vermektedir. İhtiyacınız olan tüm dünya dillerinde sözlü ve yazılı çeviri hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmak için kalifiye ve alanlarında uzman tercümanlar ile birlikte çalışmaktayız.

Çağdaş gelişime ayak uydurabilen yapısal oluşumu sayesinde, farklı alanlarda oluşturduğu bilgi birikim ve deneyimleri ile gerekli koordinasyonu sağlamakta, başarısını, kendi personeli ve yapısı içinde başlayan organizasyon anlayışıyla temsil etmektedir.

Her proje; bir organizasyon ve başarı hikâyesinin ilk adımıdır…

Dolayısı ile ETİK TERCÜME ORGANİZASYON DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ. olarak uzun yılları aşkın tecrübemiz ve uzman tercüman kadromuzla ve teknolojiyi en yüksek fayda ile kullanmaya özen gösteren anlayışımızla siz değerli müşterilerimize en kaliteli, en hızlı ve en güvenilir çözümleri en uygun fiyatlarla sunmayı her zaman ön planda tutmaktayız. Kurumsal olarak hizmet verdiğimiz kurumsal firmalar ve kamu sektörleri ile gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalarımızla ilk tercih edilen firma olmanın gururunu taşımaktayız.

Çünkü zaman satarken güvenilir işler ortaya çıkarmak bizim işimiz…

Yaptığımız işlerin güvencesi ETİK ilkemizle beraber;

Noter Yeminli Hukuki Tercüme, Tıbbi Tercüme , Teknik Tercüme , Akademik Tercüme, Resmi Evrak Tercümeleri, Finansal Tercüme, Metin Tercümeleri, İnternet Sitesi Tercümeleri, Bileşim Tercümeleri, Simültane ve Ardıl sözlü Tercümeler, Edebi Sanatsal tercümeler vb. gibi birçok çeviri konularında

ETİK TERCÜME ORGANİZASYON DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. olarak hizmet vermekteyiz.

...

BİZE ULAŞIN