Yeni Sayfa 1
   
 
  
  
Hakkımızda
Tercüme alanında dürüstlüğümüzle yola çıkarak
ETİK kelimesini ilke edinmiş olan firmamız, Türkiye'nin her köşesine telefon, internet ve kargo yolu ile hizmet vermektedir. İhtiyacınız olan tüm dünya dillerinde sözlü ve yazılı çeviri hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmak için kalifiye ve profesyonel dil çeviri uzmanları ile birlikte çalışmaktadır.

Çağdaş gelişime ayak uydurabilen yapısal oluşumu sayesinde, farklı alanlarda oluşturduğu bilgi birikim ve deneyimleri ile gerekli koordinasyonu sağlamakta, başarısını, kendi personeli ve yapısı içinde başlayan organizasyon anlayışıyla temsil etmektedir.

Her proje; bir organizasyon ve başarı hikâyesinin ilk adımıdır…

Dolayısı ile
ETİK TERCÜME ORGANİZASYON DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ. olarak uzun yılları aşkın tecrübemiz ve uzman tercüman kadromuzla ve teknolojiyi en yüksek fayda ile kullanmaya özen gösteren anlayışımızla siz değerli müşterilerimize en kaliteli, en hızlı ve en güvenilir çözümleri en uygun fiyatlarla sunmayı her zaman ön planda tutmaktayız. Kurumsal olarak hizmet verdiğimiz özel firmalar ve kamu sektörleri ile gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalarımızla ilk tercih edilen firma olmanın gururunu taşımaktayız.

Çünkü zaman satarken güvenilir işler ortaya çıkarmak bizim işimiz…

Yaptığımız işlerin güvencesi
ETİK ilkemizle beraber;

Noter Yeminli Hukuki, Tıbbi, Teknik, Akademik, Resmi Evrak Tercümeleri, Finansal Tercümeler, Metin Tercümeleri, İnternet Sitesi Tercümeleri, Bileşim tercümeleri, Simültane ve Ardıl sözlü Tercümeler, Edebi Sanatsal tercümeler, Film ve Dublaj Tercümeleri vb. gibi birçok çeviri konularında

ETİK TERCÜME ORGANİZASYON DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. olarak hizmet vermekteyiz.

 

 

 
 
 
 
 
 
Adres :Caferağa Mah. General Asım Gündüz Cad.(Bahariye Cad.) Adliye Palas Apt. No:72 K:2 D:3
Kadıköy / İSTANBUL / TÜRKİYE
Etik Tercüme Organizasyon Danışmanlık Ltd. Şti. Tüm  Hakları  Saklıdır.
Tel : 0216 550 07 79 / Gsm :0545 550 07 79

www.kadikoyceviri.com